Teknolojinin insan hayatında yarattığı
gelişim için çalışıyoruz
English | İnsan Kaynakları | Site Haritası
YAZILIM

Accurate
Accurate, windows işletim sistemleri üzerinde çalışan bir programdır. Programın etkili bir şekilde çalışabilmesi için gerekli olan bilgisayar sisteminin özellikleri Best tarafından belirlenir. Hatta isterseniz servis ekibimiz programı temin edip kurulumunu yapabilir. Sistem ve yazılım kurulumundan sonra Accurate eğitimi verilir.

Telefon Desteği
Accurate ile çalışırken karşılaştığınız herhangi bir soru ya da sorun için bizi arayarak telefon desteği alabilirsiniz.

Uzak Masaüstü Bağlantısı
Telefon desteğinin yetmediği durumlarda Uzak Masaüstü Bağlantısı ile sisteminize direk bağlanabilir, sorunu görerek yerinde müdahale edebiliriz.

Accurate Bakım Anlaşması
Yoğun iş temposunda programın bakımı ve yedekleme için fırsat bulamazsanız Accurate Bakım Anlaşması yaparak bizden destek alabilirsiniz. Dilerseniz Kurumsal Bakım Anlaşması ile network sisteminizi de destekleyebiliriz. Bu sayede hem programınıza hem de bilgisayarınıza bakım yapabiliriz.

Bilgisayar ve Aksesuar Satışı
Accurate müşterilerine uygun bilgisayar sistemi tedarik ederek başladığımız bilgisayar satış hizmetinin kapsamını, müşterilerimizin diğer isteklerine de cevap verebilmek için genişlettik. Artık, ihtiyaç duyduğunuz herhangi bir bilgisayar parçası veya aksesuar için bizi arayabilirsiniz. En uygun parçayı, en uygun fiyata temin ederek size ulaştırabiliriz.

© 2016 BEST Bilgisayar Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Her hakkı saklıdır.
Designed by: OrBiT